manage_accountsخدمات راهبری و مدیریت سرور

خدمات مدیریت سرور آترین تکنولوژی شامل اجرا و پیاده‌سازی یک سری وظایف از جمله نگه‌داری، به‌روز رسانی، مانیتورینگ و سرویس، امنیت، بهینه‌سازی و سایر کارهایی است که باید به صورت متناوب بر روی سرور انجام پذیرد. اهداف اصلی آترین تکنولوژی عبارتند از : با بهینه سازی قابل اطمینان ، کندی یا خرابی سرور را به حداقل برسانیم ، محیط  را ایمن ، و به گونه ای تنظیم کنیم که در طول زمان نیاز های سازمان شما را تأمین کند.

8

پلن های مدیریت سرور

خدمات
Business                 3,500,000 تومان/ ماهانه
Enterprise                  5,500,000 تومان/ ماهانه
خدمات پشتیبانی در ماه
 ۱۰ تیکت، معادل ۱۰ نفرساعت 
 ۱۵ تیکت، معادل ۱۵ نفرساعت 
 نصب و کانفیگ کنترل پنل پلسک/سی پنل 
check
check
 مانیتورینگ سرویس‌ 
 هر ۵ دقیقه یکبار 
 هر ۱دقیقه یکبار 
 مانتورینگ وب‌سایت 
close
یک وب سایت
 بررسی آلارم‌های اعلام شده توسط سیستم مانیتورینگ 
close
check
 سرویس ایمیل تراکنشی 
close
پلن ۱
 انتقال رایگان دیتای وب‌سایت 
یک وب سایت
دو وب سایت
 تنظیم و راه اندازی سیستم WAF - Imunify360 
close
check
 فضای اختصاصی ریموت برای بک‌آپ گیری 
 ۵۰ گیگ 
 ۵۰۰ گیگ 
 تنظیم سیستم بک‌آپ گیری خودکار 
check
check
 بررسی صحت و سلامت پلن‌های بک‌آپ‌گیری 
close
check
 به‌روزرسانی نسخه سیستم‌عامل و کنترل‌پنل 
close
check
 اولویت در بررسی تیکت‌های پشتیبانی 
check
check
 امکان ارائه تخفیف در محاسبه هزینه ادمین تایم 
close
 ۱۰ درصد 
جهت مشاوره با شماره های 02128425502 و 02191035508 تماس  حاصل فرمایید.

مزایا و ویژگی های مدیریت سرور

5835457

مدیریت حرفه ای

در عصر دیجیتال، سازمان ها بیش از هر زمان دیگری به فناوری اطلاعات وابسته هستند.مدیریت سرور پایه و اساس بسیاری از عملکرد های فناوری اطلاعات از جمله مدیریت سخت افزار، نرم افزار، امنیت وپشتیبان گیری، ذخیره سازی داده ها، میزبانی وبسایت، ایمیل و نرم افزار،  را تشکیل می دهد.

New Project2

سرور ساعتی

آترین تکنولوژی مدیریت سرور ساعتی خود را برای کاهش هزینه ها که هدف آن انجام وظایف یکباره برای رفع مشکلات میزبانی وب، از جمله به روز رسانی های امنیتی، اسکریپت های پشتیبان، بهینه سازی آپاچی، MySQL و … ارائه می دهد.

4149677

پیکربندی حرفه ای و اختصاصی

تیم کارشناسان آترین تکنولوژی که در فرآیند استقرار سرور و پیکربندی منابع سیستم، تجربه بالایی دارند امکان راه‌اندازی اولیه ، شامل نصب سیستم‌عامل، نصب و پیکربندی سرویس‌های مورد نیاز مانند ایمیل سرور، DNS سرور، وب‌سرور، کنترل‌پنل و … را دارا می باشد.

database

نصب و راه اندازی سرور

آترین تکنولوژی با استقرار زیرساخت‌های سرور داخلی، محیط مجازی میزبان ابری یا اجرای ترکیبی به کسب‌ وکار شما کمک می کند. ما به دقت نیازمندی های فناوری سازمان شما را ارزیابی می کنیم تا سیستم ها ، خدمات و منابع مناسب مورد نیاز کسب و کار شما را تعیین کنیم. تیم کارشناسان ما در فرآیند استقرار سرور و پیکربندی منابع سیستم تجربه بالایی دارند. ما همچنین با نصب و پیکربندی بسیاری از عملکرد های سرور ، مانند: کنترل‌کننده‌های دامنه ، سرورهای برنامه ، سرورهای فایل و موارد دیگر به خوبی آشنا هستیم. صرف نظر از اندازه کسب و کار یا صنعت شما ، تمرکز اصلی ما طراحی زیرساختی قوی است که نیازهای کسب و کار شما را برای امروز و آینده مرتفع سازد.

جهت مشاوره و ثبت سفارش با شماره های 02128425502  و 02191035508 تماس حاصل فرمایید.

مدیریت و نگهداری سرور

آترین تکنولوژی اهمیت مدیریت و حفظ محیط سرور شما را برای اطمینان از سلامت مداوم ، عملکرد ، قابلیت اطمینان و امنیت آن تشخیص می دهد. نقش مهمی را که سرورها در کسب‌وکار ایفا می‌کنند، درک می‌کنیم و برای اطمینان از مدیریت کارآمد سرورها و منابع مشتری ، به صورت مداوم کارهای لازم را انجام می دهیم. ما خدمات حرفه‌ای مدیریت سرور را برای محیط‌های فیزیکی و مجازی ارائه می‌دهیم که هر دوی آنها برای اجرا در سطح مطلوب ، به نظارت سطح بالایی نیاز دارند.

جهت مشاوره و ثبت سفارش با شماره های 02128425502  و 02191035508 تماس حاصل فرمایید.

reseller 21 1
reseller 21

ارتقا سرور

صرف نظر از محیط کسب و کار شما، آترین تکنولوژی می تواند به کسب و کار شما در دستیابی به اهداف تکنولوژیکی منحصر به فرد خود کمک کند. چه سرور موجود شما نیاز به ارتقاء سخت افزاری داشته باشد یا در حال پایان عمر خود باشد و نیاز به ارتقاء سیستم عامل داشته باشد، ما آماده کمک هستیم. منتظر نباشید تا سخت افزار قدیمی یا نرم افزار پشتیبانی نشده سیستم ها ، عملیات های حیاتی شما را مختل کند. در آترین تکنولوژی ، ما تمام تلاش خود را به عمل می آوریم تا اطمینان حاصل کنیم که فرآیند ارتقای سرور به شیوه‌ای یکپارچه و هماهنگ انجام شود.

جهت مشاوره و ثبت سفارش با شماره های 02128425502  و 02191035508 تماس حاصل فرمایید.

بکاپ و پشتیبان گیری حرفه ای

بک آپ و پشتیبان گیری اصولی و منظم آترین تکنولوژی با ظرفیت ذخیره سازی افزایش یافته ، به سرور پشتیبان اجازه می دهد تا مقادیر زیادی از داده ها و فایل ها را برای بازیابی اطلاعات پس از مشکلات ایجاد شده  ذخیره کند. علاوه بر این ، سرورهای پشتیبان از پشتیبان گیری خودکار پشتیبانی ، و از ذخیره سازی نسخه های پشتیبان از داده ها اطمینان حاصل می کنند. سرورهای پشتیبان کاملا ایمن ، با هدف محافظت از داده‌های حیاتی شرکت‌ها طراحی شده‌اند، تا از دستگاه و داده‌هایی که پشتیبان‌گیری می‌کند محافظت کامل به عمل آورند.

جهت مشاوره و ثبت سفارش با شماره های 02128425502  و 02191035508 تماس حاصل فرمایید.

segue blog considerations planning sql server database backup restore strategy 1
iconfinder servertransfer 4417112 116623

انتقال سرور

کسب و کار نیاز به اجرای یک پروژه انتقال سرور موفق و بدون وقفه دارد. چه کسب‌ و کار شما در حال حرکت استراتژیک به سمت یک محیط میزبانی شده در فضای ابری باشد یا برای انتقال سرور در محل به کمک نیاز داشته باشد ، ما شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم. در آترین تکنولوژی ، ما با یک ارزیابی کامل از محل استقرار شما شروع می‌کنیم تا تمام سیستم‌ها و خدمات حیاتی انتقال  را در نظر بگیریم. این مرحله حیاتی ، ارزیابی دقیق تمامی خدمات و منابعی را که نیاز به انتقال دارند ، در اختیار ما قرار می‌دهد، پس از اطمینان از محل پیشنهادی برای انتقال سرور. در مرحله بعد  ، تیم ما فرآیند انتقال را آغاز می کند که شامل نصب سرور ، انتقال داده ها ، تخصیص منابع ، پیکربندی برنامه ، به روز رسانی ،بهینه سازی ، بکاپ گیری و… و در نهایت بر اساس نوع پلن مدیریت سرور ، خدمات درخواست شده از جانب مشتری  را ارائه می دهیم. با آترین تکنولوژی می‌توانید انتظار یک مدیر پروژه اختصاصی را داشته باشید که با تیم شما در تلاشی هماهنگ برای دستیابی به اهداف کسب‌ وکارتان همکاری می کند.

جهت مشاوره و ثبت سفارش با شماره های 02128425502  و 02191035508 تماس حاصل فرمایید.

سایر خدمات راهبری و مدیریت سرور آترین تکنولوژی

 • راه اندازی سیستم مانیتورینگ Zabbix
 • مدیریت سرور و بهینه سازیRAID سرور
 • راه اندازی سیستم High available Clustering
 • Optimize و بهینه سازی سرویس وب، دیتابیس، ایمیل
 • بهینه سازی مداوم File-system بسته به نوع سیستم عامل
 • راه اندازی سیستم VPS Provisioning برای ارایه و فروش VPS
 • راه اندازی راهکار پشتیبان گیری و بک آپ سازمانی و تحت شبکه
 • راه اندازی راهکار Git Server برای شرکت های نرم افزار و طراحی سایت
 • راه اندازی راهکارهای Replication برای سرویس های SQL Server و MySQL
 • استفاده از بهترین فناوری های امنیتی Anti virus، Anti Spam و Anti ransomware
 • استفاده از برترین فناوری ها در مانیتورینگ 24 ساعته و لحظه ای سرویس ها مانند Zabbix, PRTG, Solarwinds
 • راه اندازی زیر ساخت و بستر هاستینگ مبتنی بر سیستم های KVM Virtualization, cPanel, Directadmin, Plesk, Windows server

مقالات مفید مرتبط