manage_accountsخدمات پشتیبانی سایت

با توجه به توسعه کسب و کارهای آنلاین ، آترین تکنولوژی که همیشه در زمینه خدمات پشتیبانی سایت پیشرو بوده برای حمایت از مشاغل با هر نوع طراحی فرصت هایی  را برای رشد ارائه می دهد. به خدمات پشتیبانی فنی 24×7 ما اطمینان کامل داشته باشید.

اولویت اصلی ما این است که ببینیم کسب‌وکار شما رشد می‌کند، شکوفا می‌شود و به آن چیزی تبدیل می‌شود که آرزویش را داشتید.

llamadas e1623172111610

خدمات پشتیبانی سایت آترین تکنولوژی

پس از طراحی سایتی کارآمد که قدم مهمی برای حضور فعال در حوضه اینترنت می باشد کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه صاحبان مشاغل به شمار می آید. آترین تکنولوزي متشکل از برترین و حرفه ای ترین متخصصان ، یک تیم پویا، با تجربه و با ارائه خدمات طراحی ، خدمات پشتیبانی وخدمات بهینه سازی و سئو سایت برای داشتن تجربه ای متفاوت به شما کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است که ایجاد تغییرات در کد نویسی صفحات وب و افزودن قابلیت ها و امکانات جدید در سایت ، به عنوان خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت در نظر گرفته می شود شما میتوانید با ملاحظه ی نمونه طراحی ها و پشتیبانی وبسایت آترین تکنولوژی، از کیفیت کار مجموعه اطمینان حاصل فرمایید و پس از بررسی های لازم، خدمات پشتیبانی وبسایت خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید و از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشید.

iwave unlimited support

listلیست خدمات پشتیبانی سایت :

doneتولید محتوا با استاندارد سئو
doneخدمات پشتیبانی 24/7
doneآپدیت cms ها و ماژول ها
doneگرفتن بک آپ به طور منظم
doneبارگذاری و آپلود محتوا
doneنصب انواع ماژول ها
doneطراحی و ریدیزاین صفحات
doneرفع مشکل امنیتی و فنی
doneسیستم مدیریت یکپارچه

بهینه سازی و پشتیبانی سئو سایت

Search Engine Optimization یا به اختصار SEO (بهینه سازی موتور جستجو) چگونه سئو می تواند کسب و کار شما را متحول کند؟ بهینه سازی موتورهای جستجوگر سئو بسیار زیاد است، اما سئو چیست؟ آیا جنبه مهمی از بازاریابی دیجیتال است؟ چگونه کار می کند؟ 61 درصد از بازاریابان معتقدند که سئو کلید موفقیت کسب وکار آنلاین است و 82 درصد از افرادی که استراتژی سئو را پیاده‌سازی کرده‌اند، آن را مؤثر می‌دانند. علاوه بر این، کسب و کارهای دارای استراتژی بازاریابی به طور متوسط 41 درصد از بودجه خود را به سئو اختصاص می دهند.به عبارت دیگر، این فرآیند بهبود رتبه وب سایت کسب و کار شما، در موتورهای جستجو است.هدف شما این است که از رقبای خود پیشی بگیرید و به صدر عبارات جستجوی صنعت اصلی خود برسید.با دستیابی به رتبه اول شما به عنوان یک مرجع و شرکتی دیده می شوید که برای مردم قابل اعتماد هستند. به طور خلاصه ، سئو یک فرآیند سریع یا ساده نیست! این پروسه بسیار زمان بر است و عوامل زیادی وجود دارد که با هم در بهبود رتبه شما نقش دارند، با این حال، بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال است. در اولین فرصت با یکی از اعضای تیم ما در آترین تکتولوژی تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه می‌توانیم رتبه‌بندی شما را بهبود بخشیم و ترافیک بیشتری را به وب‌سایتتان هدایت کنیم، مشاوره بگیرید.

SEO 1

listلیست خدمات پشتیبانی سئو سایت :

doneسئو داخلی
doneتولید محتوا
doneبک لینک
doneبهینه سازی
doneاستاندارد سازی
doneسئو خارجی

پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی وب سایت یعنی اینکه به طور مداوم، وب سایت را از لحاظ مشکلات و خطاها بررسی کرده ، آن را به روز نگه داریم ، سئو و رتبه بندی سایت را بالا نگه داریم تا سایتی کارآمد داشته باشیم . پشتیبانی وب سایت شامل دو نوع پشتیبانی می باشد ۱-پشتیبانی محتوایی سایت (که به محتوای هدفمند و کلمات کلیدی که سبب افزایش رتبه بندی در گوگل می شود مربوط است ، و شامل بهبود استراتژی محتوا، انتشار محتوا بصورت منظم، اصلاح نوشته های قبلی و بروز کردن آنها، بروز کردن اطلاعات سایت و… می باشد.و در نهایت به خدماتی گفته می شود که مربوط به مسائل فنی هاست و دامین، برنامه نویسی، امنیت سایت و آپ بودن سایت هستند.) ۲-پشتیبانی فنی سایت (شامل رفع مشکلات و خطاها و باگهای سایت، بررسی بالا بودن وب سایت، بررسی مشکلات امنیتی سایت و رفع آنها، بهبود سرعت سایت، نصب افزونه های مورد نیاز که بخصوص در پشتیبانی سایت وردپرس اهمیت دارد، بروز رسانی سایت و رفع حفره های امنیتی و … می باشد.)

Support

listمزایای پشتیبانی سایت آترین تکنولوژی :

doneکاهش هزینه های کلی
doneافزایش زمان آنلاین بودن
doneبروزرسانی جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارها
doneکم کردن دغدغه های شما
doneمحافظت از کسب و کار خود
doneداشتن یک رویکرد فعال در عرصه دیجیتال
doneبه تخصص فنی دسترسی پیدا کنید
doneداشتن واکنش سریع در برابر مشکلات احتمالی
doneاز تولید هزینه ها و خسارات آینده جلوگیری می کند.
Technource wpress page banner 1

پشتیبانی سایت وردپرس

خدمات پشتیبانی و نگهداری وردپرس به شما در کنترل پایداری کار و به روز رسانی سایت کمک می کند تا وب سایت های خود را مدیریت کنید، مانند نظارت و به روز رسانی هسته وردپرس، تم ها و افزونه ها، پشتیبان گیری، بهینه سازی عملکرد و … خدمات حرفه ای یک صفحه وب آن را به سطح بالاتری می برد و موفقیت و سودآوری یک تجارت به آن بستگی دارد. پشتیبانی وب سایت به عنوان یک سرویس، شرکت شما را قادر می سازد تا به جای نگرانی در مورد حفظ وب سایت شرکت، بر اهداف تجاری تمرکز کند،این بدان معنی است که شما می توانید زمان و منابع بیشتری را برای رشد کسب و کار خود اختصاص دهید، در حالی که آترین تکنولوژی برخی از بهترین خدمات پشتیبانی 24/7 وردپرس را برای مدیریت سایت با شما به اشتراک می گذاد.

تعرفه و هزینه پشتیبانی سایت بر اساس پلن انتخابی شما قابل انجام می‌باشد.

listمزایای پشتیبانی سایت وردپرس آترین تکنواوژی :

doneبهینه سازی سرعت سایت
doneعیب یابی سایت و حل مشکلات
doneاطمینان ازعملکرد بدون نقص افزونه‌های ضروری
doneتامین امنیت سایت و پاکسازی کامل
doneافزونه نویسی با استاندارد های جهانی
doneغیرفعال کردن برخی افزونه‌ها به جهت بهبود عملکرد
doneبروز رسانی امنیتی هسته پرتال وب سایت وردپرسی
doneتهیه بکاپ‌های دوره‌ای از فایل‌ها ، تنظیمات پنل سایت
doneتهیه بکاپ‌های دوره‌ای از دیتابیس و محتوای وب سایت

پشتیبانی سایت فروشگاهی

متخصصان پشتیبانی وب با عیب یابی مشکلات فنی ، بروز رسانی منظم محتوا ، نظارت بر عملکرد ، افزایش امنیت و انطباق، اطمینان از کارکرد همه پیوندهای موجود در سایت شما کمک می کنند ، تا اطمینان حاصل شود که سایت شما همیشه بدون مشکل کار می کند و نیازهای وب سایت شما را برآورده می کند.پشتیبانی سایت فروشگاهی و حل سریع و مؤثر مشکلات آن مهم می باشد زیرا در این نوع وب سایت جلب رضایت مشتری امری کلیدی است که در نهایت بر حفظ مشتری، و شهرت برند تأثیر می گذارد.از طریق پشتیبانی سایت فروشگاهی قابل اعتماد، می توانید سایت فروشگاهی خود  را در میان رقبا در بالاترین رتبه نگه دارید. همچنین می توانید از داده های خود محافظت کنید و مشتریان خود را هنگام خرید آنلاین راضی نگه دارید. اگر به دنبال کارشناسانی هستید که می توانند به بهبود عملکرد سایت شما کمک کنند آترین تکنولوژی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

website maintenance 11

listمزایای پشتیبانی سایت فروشگاهی آترین تکنواوژی :

doneرفع خطاهای رایج وردپرس
doneنصب و راه اندازی افزونه های کاربردی
doneجلوگیری از down site و مانیتورینگ روزانه ی سایت
doneرفع کلیه ی لینک هایی ۴۰۴
doneریسپانسیو صفحات در موبایل
doneامنیت کامل فروشگاه اینترنتی
doneتوسعه ووکامرس
doneارائه راهکار اعتماد سازی برای مشتری
doneارائه راهکارها و تکنیک های جذب مشتری

سوالات متداول

جهت تمدید سرویس خود می توانید از طریق ناحیه کاربری آترین تکنولوژی وبخش سرویس های من اقدام کنید.همچنین ۷ روز مانده به موعد تمدید سرویس صورتحساب مربوطه در پنل کاربری شما به صورت خودکار ایجاد میشود.

پشتیبانی سایت از طراحی سایت حائز اهمیت تر می باشد زیرا بعد از طراحی ممکن است سایت با مشکلات احتمالی همچون بروز انواع خطاها ، نیاز به توسعه بیشتر ، اختلال در سرعت ،  نیاز به انواع به روزرسانی ها ، هک شدن ناگهانی سایت و …. رو به رو شود ، تیم متخصص آترین تکنولوژی همواره با نظارت بر روی عملکرد سایت و رسیدگی به مشکلات احتمالی برای داشتن یک وبسایت با عملکرد عالی همراه شما می باشد.

بله در تمامی پلن های پشتیبانی سایت ، آپدیت که شامل آپدیت قالب ، افزونه ها و سیستم مدیریت محتوا می باشد توسط تیم پشتیبانی قابل انجام می باشد.

remote work support 1 scaled

پشتیبان سایت بروز هرنوع مشکلی را که شامل بررسی اختلال در سرعت ، رفع انواع خطاها ، ویروس یابی و پاکسازی سایت ، آپدیت قسمتهای مختلف سایت و … می شود بررسی و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را برطرف می کند.

  • نوع سیستم مدیریت محتوا
  • ساختار فنی وبسایت
  • حجم اطلاعات موجود در وبسایت
  • نوع فعالیت وبسایت

شما میتوانید با تماس از طریق شماره های ۰۲۱۲۸۴۲۵۵۰۲ یا ۰۲۱۹۱۰۳۵۵۰۸ و یا چت آنلاین سوالات خود را مطرح نمایید کارشناسان آترین تکنولوژی صمیمانه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

مقالات مفید مرتبط